Explorer (UN105/150) SUV (1994-2002)
Kies een productgroep
◄ Remmen
Remschoenen
Handremschoen set
Remtrommel
Rem montageset
Remvoering Remschoen stelmechanisme
Alles over remmen
Remblok set
Remschijven
Remschoenen & Trommels
Abs sensor & slijtage indicator
Remslangen & kabels
Remklauw & toebehoor
Hoofdremcilinder & toebehoor
Wielremcilinders
Remkrachtbegrenzer
Montage & revisie
Rembekrachtiger
Vacuumpomp
Remmenreiniger
Remvloeistof
Rem montageset voor uw Ford (USA) Explorer (UN105/150)
Types van
Ford (USA) - Explorer (UN105/150) SUV (1994-2002)
Type
Motorcode
Van
Tot
4.0 V6 - 119kW / 162pk
99X(V6-244)
4.0 V6 4x2 - 152kW / 207pk
99XS;T40VSEX
4.0 V6 4x2 - 150kW / 204pk
99EA(V6)
4.0 V6 4x4 - 152kW / 207pk
99XS;T40VSEX
4.0 V6 SEFI 4x4 - 115kW / 156pk
99X(V6-244)
4.9 V8 - 157kW / 214pk
N(V8-302)
4.9 V8 - 155kW / 211pk
99E
4.9 V8 4x4 - 157kW / 214pk